minus Kategorier
minus Arkiv
minus Siste poster
minus Produkt-testere

Produkttester

Oslo Sportslager AS ønsker å gi kunden så god hjelp som mulig, og dette mener vi er ett steg videre i å tilby kunden enda ett verktøy til å velge riktig produkt. I fotballverden er det mange aktører og alle har de sine fordeler og bakdeler, men de ulike modellene passer til ulike typer og spillestiler.

NB: Oslo Sportslager AS vil ikke under noen omstendigheter gå inn å korrigere innholdet i anmeldelsene, dvs. det er testeren sin egen oppfatning av produktet dere leser.


Umbro Speciali GT Pro HG – Bunnsolid og bra

Publisert 14 apr 2011 av Per Anders Aasheim
Kategorier: Fotball
Etter at Umbro ble kjøpt opp av giganten Nike i 2007 så har hele fotballsko sortimentet deres fått en ansiktsløftning, både med tanke på utseende og teknologi. Dette har resultert i knallsko som blant andre Umbro Stealth Pro I og II. Og nå dundrer de for alvor inn i ”speed” eller ”lightweight” segmentet om du vil. Med sin letteste sko til nå, Umbro Speciali GT Pro, som for øvrig kan minne om en god gammel kjenning fra Nike, nemlig Nike Mercurial Vapor III. Så gjenstår det å se om de klarer å hevde seg i et segment med svært skarp konkurranse.
Kommentarer [5]      Spre ordet
Copyright © Oslo Sportslager AS
Webdesign og CMS: InCreo
Oslo Sportslager as | Torggata 20 0183 Oslo | Tlf 08400 | Fax 23326299 | Kontakt oss
Åpningstider: Man - Fre: 10 - 18 | Torsdag: 10 - 19 | Lørdag: 9 - 16