Publisert
11 sep 2012
av
Carl Fredrik Hagen
Kategorier:
Løpesko,
Sykkel
Lørdag ble N-3 Norefjellmarsjen arrangert i et nydelig høstvær. Frisk og klar fjelluft, sol og topp stemning gjorde dagen og arrangementet til noe helt spesielt - som alltid på Norefjell! Løpet var også avslutningen på årets N-3 Norefjelltrippel, men som etter mangel på snø i vinter, ble omgjort til en dobbel.
Publisert
10 sep 2012
av
Hans Alexander Mangen
Kategorier:
Sykkel
Dagen før det tradisjonelle Birkebeinerrittet går Ultrabirken av stabelen, i år for tredje gang. Tradisjon tro går løypa mellom Rena og Lillehammer, men i motsetning til Birkebeinerrittet inneholder Ultrabirken mye sti og er 125 km langt.
Publisert
03 sep 2012
av
Carl Fredrik Hagen
Kategorier:
Løpesko,
Sykkel
Team Oslo Sportslager har hatt en meget bra sesong. Vi har levert gode prestasjoner nesten hver uke, både i Norge og i utlandet. De fleste gode resultatene har kommer på sykkelsetet, men vi har også vist styrke i triatlon og duathlon hvor Norseman og NM duathlon har vært høydepunktene.